Silvestrovský běh 2009

31.12.2009
Silvestr - tradiční "party" termín, chlebíčky, ohňostroj...a pro nás i dopolední Silvestrovský běh s pořadovým číslem "5". Oproti minulým ročníkům se nic podstatného nezměnilo, takže jsme se v 10h mohli vydat na trať o celkové vzdálenosti 5,6km.

V čase startu byla teplota lehce nad nulou a bezvětří - toť ideální podmínky pro lehké proklusnutí. Na startu se seřadilo 15 sportovců a všech 15 se s různými časovými odstupy postupně objevilo i v cíli. Přestože běh samotný není smýšlen jako závod, k vidění byly i osobní rekordy několika účastníků, jeden z nich si dodatečně pod stromeček nadělil např. Pavel Michl. Přední pozice v cíli pak obsadil Michal Pfoff, Jan Pfoff ml. a Pepa Jelínek.
Kanoistika Poděbrady

Obr.1 - Start a netrpělivé vyhlížení startéra...

Na trati letos nečekaně chyběli mnozí tradiční účastníci běhu, a to ze zdravotních důvodů - Dan, Katka a Předseda, který se musel tentokrát spokojit s rolí startéra. Po běhu došlo i na malý přípitek, čímž byl naplněn beze zbytku program sportovně laděného dopoledne.